Podpora stránky JWfakty.sk

Milí sledovatelia stránky JWfakty,

určite Vám neušiel nový dizajn stránky JWfakty. Články sú prehľadnejšie a stránka pôsobí celkovo modernejším nádychom. Posledné mesiace sme na stránke publikovali minimum obsahu. Dôvodom je naša zaneprázdnenosť a nedostatok času. Vzhľadom na aktuálnu epidemickú situáciu chápeme, že financie sú citlivá téma, aj tak sa na Vás však obraciame s prosbou o nepatrnú finančnú podporu, ktorá by pokryla základné výdavky na réžiu stránky, odbornú literatúru a minimum času, ktorý tvorbe článkov venujeme.

V zahraničí aj na Slovensku existuje možnosť finančných darov skrze patrónov, teda podporovateľov podporujúcich mesačne vybraný projekt či blogera. Podpora sa realizuje skrze stránku Patreon.com, kde viete pravidelne mesačne podporiť našu činnosť. Už 1, 3 alebo 5 eur nám uľahčí a podporí našu prácu. Rozsiahlejšia podpora by samozrejme viedla k väčšej produktivite článkov na tému Jehovových svedkov. Podporovatelia tiež môžu navrhnúť témy článkov, ktoré by sme spracovali a na stránke publikovali. Len pri článku Ako často by sa mala sláviť Pánova večera som ako autor (scholar) strávil výskumom desiatky hodín, prekladal vybrané citáty z angličtiny do slovenčiny nehovoriac o náročnosti dostať sa vôbec k odbornej literatúre a vyabstrahovať z nej všetko podstatné pre výskum.

Podobných článkov ako bol ten o Pánovej večeri vieme spracovať mnoho, ale bez Vašej podpory je to náročné, v podstate nemožné. Za každú Vašu podporu budeme vďační a prostriedky maximálne využijeme v prospech projektu JWfakty. Podporiť nás môžete na týmito spôsobmi:

1. Patreon

Postup je nasledujúci:

  1. Kliknite na odkaz https://www.patreon.com/user?u=38007910
  2. Kliknite na možnosť Become a patron
  3. Prihláste sa na stránku cez Váš Gmail alebo Facebook účet
  4. Zvoľte si sumu, ktorou by ste stránku JWfakty chceli mesačne podporiť
  5. Vyplňte požadované údaje Vašej karty
  6. Pokiaľ chcete mesačnú podporu zrušiť, stačí otvoriť priečinok Manage memberships

 

2. Platba kartou alebo cez PayPal

 

 

3. Prevodom na účet

  • mBank: SK38 8360 5207 0042 0328 9914
  • Tatra Banka: SK68 1100 0000 0029 3346 5714

sme Na záver Vám chceme poďakovať za vašu doterajšiu podporu. Našim cieľom nie je šíriť nenávisť voči náboženstvu Jehovových svedkov. Každý človek má garantované právo veriť v to, čo sa rozhodol veriť. Nesúhlasíme s nenávistnými prejavmi voči Jehovovým svedkom, pretože takto dialóg neprebieha. Ak by bol slobodný a kultivovaný rozhovor možný, rozprávali by sme sa so svedkami priamo, no pre zákaz komunikovať s bývalými členmi to nie je možné. Nezabudli sme, že sme sami boli Jehovovými svedkami, zmýšľali sme ako oni, rozhodovali sa a plánovali ako oni. Túto výhodu chceme zúročiť v tom, že poznáme všetky argumenty a argumentačné stratégie, ktoré sme svojho času sami používali.

Sme presvedčení, že každý človek má právo na kvalitné a overené informácie, hoci si všímame, že dôvera v rôzne konšpirácie, hoaxy a pseudovedecké informácie nie je len exkluzívnou doménou náboženstiev, ale de facto každého. Uveriť v lož a bojovať za ňu je vďaka širokej dostupnosti informácií pofidérnej kvality veľmi jednoduché. Uvedomujeme si to, preto apelujeme aj na Vás, aby ak sa stretnete s nejakou nepresnosťou či priamo chybou v našich článkoch, aby ste nás na to upozornili. Chceme publikovať kvalitný a sofistikovaný obsah, preto vyjadrujeme dôveru, že nás aj naďalej budete podporovať.

Váš tím JWfakty

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Post comment