61-ročný Jehovov svedok z Queenslandu bol obvinený z 21 znásilnení a 17 sexuálnych útokov spáchaných v priebehu 10 rokov

61-ročný Jehovov svedok z Queenslandu bol obvinený z 21 znásilnení a 17 sexuálnych útokov spáchaných v priebehu 10 rokov

61-ročný muž z Queenslandu bol obvinený z 21 znásilnení po tom, čo údajne zneužil svoje postavenie v spoločenstve Jehovových svedkov na znásilňovanie a napádanie mladých mužov počas desiatich rokov.
Polícia tvrdí, že štyri obete tohto muža zo Sunshine Coast boli vo veku od tínedžrov do 20 rokov a boli zneužité v rokoch 2008 až 2018.

Šesťdesiatjeden ročný muž bol obvinený z 21 prípadov znásilnenia, 17 prípadov sexuálneho napadnutia, 13 prípadov obstarávania sexuálnych úkonov pod falošnou zámienkou a po jednom prípade incestu, mučenia a spoločného napadnutia.

V nedeľu ho zatkli v meste Mooloolaba na Slnečnom pobreží na základe príkazu na prehliadku a v pondelok popoludní sa mal dostaviť na súd. Polícia vyzýva všetkých, ktorí majú o tomto mužovi informácie, aby sa prihlásili na polícii.

Správa je upraveným prekladom článku Queensland man from Jehovah’s Witness community charged with 21 counts of rape, 17 counts of sexual assault over 10 years, pôvodný článok v angličtine nájdete v tomto odkaze.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Post comment