Budúcnosť stránky JWfakty

Vážení čitatelia a čitateľky,

budú to už takmer dva roky odvtedy, čo sme publikovali na JWfakty prvý článok o Jehovových svedkoch. Od tej doby sme pre Vás pripravili desiatky článkov, pri ktorých príprave sme strávili stovky hodín. Do spustenia tejto stránky sme sa nehrnuli. Nie je to ľahká a neraz ani príjemná práca. Vyžaduje si štúdium veľkého počtu publikácií vrátane odbornej literatúry, ktorá je zväčša v cudzích jazykoch. Písaniu článkov a výskumu sa venujeme vo voľnom čase a bez finančného ohodnotenia. Napriek tomu vidíme za týmto projektom ľudské životy, ktoré sme vďaka nášmu záujmu a Vašej odvahe a ochote pomohli zmeniť. S mnohými z Vás sme mali možnosť sa aj osobne spoznať, zdieľať spoločne svoje príbehy, myšlienky a emócie, čo nás ako autorov len utvrdilo v tom, že tento projekt má význam.

Stretli sme sa, samozrejme, aj s odporom, „tajným“ vyšetrovaním zo strany odbočky, ktorá aktívne zisťovala, kto sú autori tejto stránky. Je smutné, kam je až „vedenie“ ochotné zájsť v snahe identifikovať akékoľvek náznaky neposlušnosti či odporu. Ak by sme v tejto aktivite nevideli ľudské životy, už dávno by sme s tým skončili.

Touto cestou by sme sa vás, čitatelia a čitateľky, chceli opýtať na Vašu spätnú väzbu a kritický názor na obsah publikovaný na tejto stránke. Máte nejaké návrhy, čo by sme mohli zmeniť, upraviť či čomu by sme sa mali vyhýbať? Sú nejaké témy, ktoré by ste si želali, aby sme ich spracovali? Ako Vám pomohli články na tejto stránke zmeniť Vaše uvažovanie o Jehovových svedkoch a obzvlášť o tom, čomu veria?

Za Vašu spätnú väzbu Vám budeme vďační, keďže táto stránka je hlavne pre Vás. Na záver Vám chceme oznámiť, že od nasledujúceho mesiaca sa budú pravidelne vytvárať podcasty na rôzne témy, ktoré si budete môcť pohodlne vypočuť priamo buď tu na stránke, alebo na YouTube. Vaše návrhy, postrehy a spätnú väzbu nám posielajte na info@jwfakty.sk

Váš tím JWfakty

Zdroj obrázku: pixabay

Tento článok bol publikovaný v kategórii: Nezaradené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *